لطفا قبل از انجام ثبت و ارسال مقالات خود به نکات زیر با دقت توجه فرمائید:

 

بنابر تصمیم کمیته علمی، مقالات در قالبهای:

  • مقالات علمی-پژوهشی
  • مقالات علمی-ترویجی
  • مقالات مروری
  • مطالعات موردی
  • مقالات یا گزارشات تحلیلی-انتقادی
  • طرح های تحقیقاتی

که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش واقع شده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت؛

زبان مقالات فقط فارسی است؛

شرکت در کنفرانس به دو صورت حضوری و غیرحضوری ممکن است؛

مقالات در مراجع مختلف علمی از جمله مرجع دانش ایران، پایگاه سیویلیکا، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تعدادی دیگر از پایگاه های علمی معتبر که دبیرخانه کنفرانس در حال اخذ موافقت نمایه‌سازی با ایشان است، نمایه خواهد گردید؛

پژوهشگران ارجمند پس از مطالعه راهنمای نگارش مقالات نسبت به ارسال اصل مقاله در قالب WORD اقدام نمایید.

ابتدا راهنمای نگارش مقالات را که در پایین صفحه درج شده است، دریافت نموده و روی سیستم خود ذخیره نمایید. سپس تا حد امکان متن مقاله خود را copy نموده و آن را در فایل جانمایی paste نمایید.

لطفاً مقالات خود را تنها در قالب ارائه شده ارسال بفرمائید، چنانچه مقالات شما در فرمت تعیین شده نباشد مقالات شما حتی پس از تأیید نهایی و پرداخت وجه مربوطه از مجموعه مقالات و نمایه های کنفرانس حذف خواهد شد.

 

قالب نمونه فرمت مقالات 

 

 

راهنمای نگارش مقالات

 

فونت و تنظیمات
عنوان مقاله (فونت بی‌نازنین 16 سیاه وسط چین)
 
چکیده در حداقل 150 کلمه با فونت بی‌نازنین 12 معمولی تایپ شود. 

تعداد صفحات مقالات تهیه شده بر اساس این قالب باید حداکثر 2 صفحه باشد.

صفحه بندی مقاله

در صفحه ‌بندی مقاله برای تمام صفحه‌ها، حاشیه متن از بالا و پایین و نیز از راست و چپ 54/2 سانتی­متر (Normal) انتخاب شده است.

نوع و اندازه فونت­ها

فونت کلیه کلمات فارسی در متن "بی‌نازنین" و فونت کلمات انگلیسی متن به صورت " Times New Roman " تنظیم شده است. اندازه حروف عنوان مقاله pt 18 (bold) با فونت بی‌نازنین سیاه وسط چین انتخاب شود. اندازه حروف نام نویسنده یا نویسندگان مقاله pt 12  (bold) با فونت بی‌نازنین سیاه، و آدرس نویسندگان و نام مؤسسه نیز با فونت بی‌نازنین pt 10 تایپ شود. اندازه حروف متن اصلی فارسی pt 12 و متن انگلیسی pt 10 انتخاب شود (با خطوط یک فاصله­ای (Single Space). اندازه حروف عنوان بخش­های مقاله pt 12 (bold) با فونت بی‌نازنین سیاه انتخاب شود. برای زیر بخش­ اول نیز از فونت بی‌نازنین سیاه با اندازه pt 11 (bold) استفاده شود و برای سایر زیر بخش­ها از فونت بی‌نازنین سیاه با اندازه pt 10 (bold) استفاده شود.

(سایر مواردی که ذکر نشده است، مطابق این قالب تهیه شود. تعداد صفحات مقالات تهیه شده بر اساس این قالب باید حداکثر 2 صفحه باشد.)

معادلات ریاضی، شکل­ها و جدول­ها

برای اطلاع از نحوه تنظیم جداول، شکلها و معادلات ریاضی به قالب نمونه مقالات مراجعه کنید.